logo školy

ZÁKLADNÍ ŠKOLA
A MATEŘSKÁ ŠKOLA
A. B. Svojsíka, Lety

Motto:
"Dítě není nádoba, kterou je třeba naplnit,
ale hvězda, kterou je třeba rozzářit."

Andělé ze zapomenuté skříňky

Datum: 21. 12. 2023
Čas: 09:00
Místo konání: ZŠ Lety

Ve čtvrtek 21.12. proběhne ve škole vánoční představení s názvem Andělé ze zapomenuté skříňky.

Zahraje Divadlo Žlutý kopec.

Vánoční příběh o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to však nemají jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy. Andělská pošta má plné ruce práce, aby nakonec dala všechno do pořádku. Pod vánoční stromeček andělská televize nadělí nemocné holčičce rozmanité příběhy a andělé ji dokonce upečou andělský koláč! Budeme si zpívat koledy, kouzelná skříňka nám odhalí mnohá tajemství a prozradí, co jsou pravé vánoce.