logo školy

ZÁKLADNÍ ŠKOLA
A MATEŘSKÁ ŠKOLA
A. B. Svojsíka, Lety

Motto:
"Dítě není nádoba, kterou je třeba naplnit,
ale hvězda, kterou je třeba rozzářit."

Brigáda aneb efektivní zahradní happening

Začátek: 21. 10. 2023
Konec: 22. 10. 2023
Čas: 10:00
Místo konání: Zahrada ZŠ Lety

Dobrý den,

předně bychom chtěli poděkovat všem, co se zapojili do projektu školní zahrada, ať už aktivitou či finančním příspěvkem. Díky Vám jsme již zakoupili 3 venkovni lavice a stan. Také jsme připraveni na brigádu dne 21. a 22. října 2023.

Podrobné informace o brigádě naleznete na následujícím odkazu: https://bit.ly/brigadazslety Pokud máte v plánu dorazit, tak se prosím registrujte, ať víme,  kdo přinese jaké nářadí a kolik se nás sejde. Když donesete i něco dobrého na společný stůl, bude se nám veseleji pracovat, seznamovat a užívat času pospolu. 

 Město Lety nám daruje kmeny stromů. Společnost Osbet daruje písek a zeminu. Pavel Bezděk daruje dřevo a další materiál pro výrobu pískoviště a vyvýšených záhonů. Ze zbylých financí se bude nakupovat plachta na píškoviště, lano na uchycení, barvy (pískoviště, záhony, lavice), štětce, barva na venkovní tabuli, apd. Po brigádě uděláme plné vyúčtování a ze zbylých financí dokoupíme další vybavení. 

Děkujeme jmenovitě:

 • Město Lety
 • Spolek přátel školy ZŠ Lety
 • Osbet
 • Pavel Bezděk
 • Tomáš Bauer
 • Renata Kaletová
 • Pavla Exner
 • Jana Adamová
 • Jana Bajerová
 • Vasilisa Kletskova
 • Jana Brožková
 • Mirka Herbstová
 • Jana Vůjtěchová
 • Kateřina Vinopalová
 • Klára Klevisová
 • Veronika Mištová
 • Lukáš Duzbaba

Eliška Deaková