logo školy

ZÁKLADNÍ ŠKOLA
A MATEŘSKÁ ŠKOLA
A. B. Svojsíka, Lety

Motto:
"Dítě není nádoba, kterou je třeba naplnit,
ale hvězda, kterou je třeba rozzářit."

Projekt HRDÁ ŠKOLA

Protože škola není jenom o učení – a rádi bychom si ji užívali i jinak, přihlásili jsme se do projektu Hrdá škola. Tento projekt obsahuje několik projektových dnů napříč celým školním rokem. Například Den šílených účesů (úkolem je vymyslet originální účes, kterým šokujete okolí), Upcycling day (cílem je vytvořit z něčeho na vyhození užitečný předmět, který lze dále použít) nebo Den zlepšení školy (úkolem je vyhlídnout si nějakou část školy, která by mohla být hezčí a spolu se svými učiteli ji upravit k obrazu svému). Účastníme se i soutěže, ve které můžeme vyhrát školní vlajku dle našeho návrhu, míče nebo ping pongový stůl, který by se nám opravdu hodil. Hlavní ale bude určitě to, v co pevně doufáme, že si všechny dny společně opravdu užijeme.

Více informací na https://schoolsunited.cz/projekt-hrda-skola.

Hrdá škola